LawetaGdansk.pl

Laweta Gdańsk i Okolice 24h

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
500 624 222

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Jeśli zastanawiają się Państwo dlaczego warto wybrać naszą firmę holowniczą – już spieszymy z argumentami, które udowodnią, że w Gdańsku i okolicach nie ma lepszej firmy niż nasza.

 

Potrzebna laweta w Gdańsku? Warto po nas zadzwonić!

 

Przede wszystkim nasza firma świadcząca usługi lawetą w Gdańsku to firma, która została założona zgodnie z zasadami opartymi na priorytetach, jakimi są:

  • uczciwość
  • wysokiej jakości obsługa klienta
  • ciężka praca
  • konkurencyjne ceny

 

 

skontaktuj się »

Temu wszystkiemu towarzyszy stała dbałość o służbę drogową pełną etyki, profesjonalizmu, pokory. Równocześnie jednak mamy ambicje, które ciągle pchają nas w stronę osiągnięcia doskonałości w tym co robimy. Uzyskaliśmy przychylną reputację wśród naszych klientów co najlepiej potwierdza, że jesteśmy firmą bardzo zainteresowaną najlepszym interesem naszego klienta. Dzięki tym wartościom nasza firma była w stanie szybko się rozwinąć i dzisiaj cieszymy się ciągłymi zleceniami.

 

 

 

CO WYRÓŻNIA NAS NA TLE KONKURENCJI?

 

 

Zapewniamy wyróżniającą się spersonalizowaną obsługę poprzez upodmiotowienie pracowników i pozytywne wzmocnienie ich pracy. Jesteśmy dumni z tego, co już osiągnęliśmy, co robimy teraz i cieszymy się, że to co robimy to nie tylko sposób na dochód, ale iż przede wszystkim robimy coś dobrego: pomagamy naszym klientom gdy tego potrzebują! Ponadto jesteśmy dumni, ponieważ mamy duże plany na przyszłość i zachęcamy do ich śledzenia, gdyż szeroka paleta oferowanych przez nas wysokiej jakości usług będzie jeszcze bardziej interesująca.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 5

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

Pomoc drogowa i usługa holowania w Trójmieście!

 

Obsługujemy cały obszar Gdańska i okolic, a zbudowaliśmy naszą reputację w oparciu o nasze zobowiązanie do zapewnienia wysokiej jakości usług holowniczych i drogowych. Serdecznie polecamy naszą pomoc zawsze wtedy, gdy jest potrzebna – zjawimy się na miejscu, aby sprawić, by zdawałoby się niemożliwa do rozwiązania sytuacja była bezproblemowa i pozbawiona stresu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – służymy pomocą, zachęcamy do zapisania sobie numeru, bo nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy może się przydać.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY