LawetaGdansk.pl

Laweta Gdańsk i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
500 624 222

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi holowania – warto zapamiętać!

Jesteśmy tanią firmą holowniczą świadczących usługi lawetą. Służymy 24 h na dobę pomocą wszystkim, którzy tego potrzebują i oczywiście do nas zadzwonią.

 

Zachęcamy do zapoznania się z zasobami naszej strony www, aby zrozumieć dokładnie jakimi wartościami się kierujemy oraz jakie usługi mamy do zaproponowania w szerokiej palecie!

 

Potrzebna pomoc na drodze? Do usług!

 

 

 

skontaktuj się »

Naszym celem jest zapewnienie najlepszej pomocy drogowej – w tym usługi holowania. Będąc jednocześnie niedrogą i profesjonalną firmą holowniczą cieszymy się uznaniem wśród klientów, którzy wiedzą iż mogą na nas liczyć w każdej sytuacji na drodze. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom, przede wszystkim. Konieczność pozostania na uboczu drogi zawsze jest niefortunnym i stresującym wydarzeniem, podczas którego najważniejsze jest to, by wiedzieć do kogo można zadzwonić.

 

 

Usługi holowania - warto zapamiętać!

 

 

Dlatego nasz zespół stara się zapewnić najlepszą możliwą usługę wrakową i najwyższy poziom profesjonalizmu, aby pomóc ludziom potrzebującym wsparcia w nagłych wypadkach, jak:

  • awaria pojazdu
  • brak paliwa
  • przebita opona
  • konieczność holowania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 1

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Nasza pomoc drogowa dotrze we wskazane miejsce najszybciej jak to możliwe, aby mimo wszystko dzień naszego klienta był trochę lepszy, niż mogłoby się to wydawać w tej stresującej sytuacji. Dbamy o to, co robimy najlepiej, dlatego nasza firma holownicza jest tak chętnie rekomendowana innym, jeśli ktoś utknie na drodze i będzie potrzebował pilnie pomocy. Będziemy tam niemal natychmiast!

 

Pomoc drogowa i holowanie – na wszelki wypadek!

 

Nasze zaangażowanie w obsługę i doświadczenie w branży wyróżnia nas jako profesjonalną firmę holowniczą w województwie pomorskim. Zadowolenie klienta jest naszym celem numer jeden – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, zawsze wtedy, gdy mamy okazję spełnić oczekiwania naszych klientów. Świadczenie usług holowania i wszelkiej pomocy drogowej wysokiej jakości w tym obszarze – to nas nie tylko praca, ale prawdziwa przyjemność!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY