LawetaGdansk.pl

Laweta Gdańsk i Okolice 24h

Dowóz paliwa

ZADZWOŃ TERAZ
500 624 222

Dowóz paliwa

w Gdańsku i okolicach

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w holowaniu staliśmy się najlepszą firmą holowniczą w Gdańsku i okolicach. Nie ma zgłoszenia, z którym nie moglibyśmy sobie poradzić, pod warunkiem, że ma to mieć miejsce na naszym terenie działań.

 

Możemy holować następujące pojazdy:

 

  • samochody osobowe
  • ciężarówki
  • pick-upy
  • przyczepy do ciągników
  • samochody terenowe
  • kampery,
  • motocykle
  • pojazdy luksusowe

 

 

 

skontaktuj się »

Jesteśmy najlepsi, jeśli chodzi o usługi lawetą w Gdańsku. Wyciągniemy potrzebujących kierowców nawet z najgorszej drogowej sytuacji i to nawet w najdziwniejszych godzinach.

 

 

Usługi holownicze dostępne 24h/dobę

 

 

Można do nas dzwonić bez względu na porę dnia czy nocy! Oferujemy taką możliwość dlatego, że samochód może się zepsuć w każdej chwili, co jest przykrą prawdą, ale nie sytuacją bez wyjścia. Rozwiązanie tej kłopotliwej okoliczności w głównej mierze powinno zależeć od tego, co ma się do dyspozycji. Najlepszą opcją dla większości kierowców w dowolnym momencie byłoby wezwanie naszej pomocy – bowiem jesteśmy dostępni na zawołanie, zawsze wtedy gdy jest to potrzebne.

 

Nasze usługi to prawdziwie 24-godzinne usługi holowania w Gdańsku i okolicach!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 5

zabrakło paliwa? zadzwoń teraz! dowieziemy!

„Pomoc drogowa dostępna całą dobę”

 

Zbyt wiele firm używa tego tylko po to, by się dobrze zareklamować, ale kiedy do nich zadzwonić – nikt nie odbiera. U nas nie ma takiej opcji – posiadamy do dyspozycji całą flotę samochodów holowniczych i ludzi w stanie gotowości czekających na to, by nieść pomoc potrzebującym. Pracujemy szybko i profesjonalnie, więc jeśli kiedykolwiek znajdą się Państwo w potrzebie – będziemy mogli szybko dotrzeć na miejsce i zaradzić na powstałą sytuację.

 

Oferujemy bardzo przystępne, dostępne przez 24 godziny na dobę holowanie w Gdańsku. Rozumiemy sytuację każdego kierowcy znajdującego się w potrzebie skorzystania z holowania i dążymy do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w czasie całej procedury.

 

Oprócz holowania oferujemy szeroką gamę usług w ramach pomocy drogowej, o czym mogą Państwo przeczytać więcej informacji na pozostałych podstronach.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY