LawetaGdansk.pl

Laweta Gdańsk i Okolice 24h

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
500 624 222

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Gdańska

W odpowiedzi na potrzeby rynku bardzo zainwestowaliśmy w zapewnienie szerokiej gamy usług transportowych. Nasze usługi lawetą w Gdańsku są zróżnicowane i obejmują między innymi transport pojazdów:

 

  • osobowych
  • ciężarowych
  • przemysłowych

Jesteśmy dumni z tego, iż posiadamy flotę pojazdów, które umożliwiają nam transport na długich dystansach w Gdańsku i okolicach.

 

Transport pojazdów – do usług!

 

 

skontaktuj się »

Czy chcą Państwo skorzystać z naszych usług, aby przetransportować swój luksusowy samochód na przykład z Gdańska do innego obszaru? Z przyjemnością oferujemy naszą pomoc w bardzo przystępnych cenach. Możemy obsługiwać szeroką gamę pojazdów i to na długich dystansach, w tym samochody wyżej wymienione, ale też i inny sprzęt, motocykle, czy samochody pokazowe.

 

 

Laweta z Gdańska – holowanie samochodów z zagranicy

 

 

Usługi holownicze najwyższej jakości to nasza specjalność. Wybierając nasze usługi transportu lawetą możesz mieć pewność, że Twój samochód dotrze do wymaganego miejsca bezpiecznie i na czas. Bezpieczeństwo i doskonałość to nasze priorytety przy oferowaniu usług. Przez liczne lata naszej działalności daliśmy się poznać naszym klientom jako firmę holowniczą, która jest w stanie zapewnić niezawodne i wysokiej jakości usługi transportowe – warto w razie potrzeby przekonać się o tym osobiście!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 4

dostępność 24h / 7 - w konkurencyjnych cenach!

Zainwestowaliśmy w niezawodne pojazdy, które dzisiaj pomagają nam nieść pomoc drogową w różnych sytuacjach. Dlatego zawsze docieramy najszybciej jak to możliwe, gdy jesteśmy wezwani do usługi transportu, na krótkich bądź długich dystansach.

 

 

Dlaczego warto nam powierzyć swój transport?

 

Jesteśmy firmą ubezpieczoną i licencjonowaną, w związku z czym nasi klienci nigdy nie muszą  martwić się o swój samochód podczas transportu. Niezależnie od tego, czy jest to drogi samochód egzotyczny, samochód pokazowy, czy nawet sportowy super samochód, dotrze do wyznaczonego miejsca docelowego w uzgodnionym terminie i bez jakichkolwiek zadrapań.

Nasze rozwiązania holownicze z platformą idealnie nadają się do transportu samochodu, nawet jeśli nie jest on w stanie jechać. Jeśli transport w Gdańsku – to tylko z nami!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY