LawetaGdansk.pl

Laweta Gdańsk i Okolice 24h

blog

ZADZWOŃ TERAZ
500 624 222

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE JAKIEGO WYPOSAŻENIA NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ W TWOIM SAMOCHODZIE?

Nagłe awarie na drodze zdarzają się cały czas i stanowią wielkie wyzwanie dla kierowców. Niektóre narzędzia i sprzęty obecne w wyposażeniu samochodu mogą jednak zamienić nawet trudną i skomplikowaną sytuację w drobną niedogodność, a przynajmniej znośną.

 

Upewnienie się, że posiada się te przedmioty w schowku czy w bagażnika jest jeszcze ważniejsze w zimie, kiedy jest śnieżno i zimno, jak również podczas długiej trasy. Oczywiście, w razie czego można liczyć na naszą pomoc drogową i usługi lawetą w Gdańsku lepiej jednak być ubezpieczonym – czyli dobrze wyposażonym, tak na wszelki wypadek.

 

Wyposażenie na awarię w samochodzie: czego nie może zabraknąć?

 

 

czytaj więcej »

JAK SKONTROLOWAĆ SAMOCHÓD PRZED WYRUSZENIEM W DROGĘ? NIEZBĘDNE INFORMACJE! PRZECZYTAJ!

Wyjęcie samochodu na przejażdżkę zwykle zamienia się w przygodę wypełnioną zabawą. Gdy wjedziesz na drogę, niebo otwiera się przed Tobą i wszystko wydaje się możliwe i w zasięgu ręki. Jednak ten piękny obraz i odurzające uczucie nagle znikną, jeśli samochód odmówi posłuszeństwa.

 

Jak uniknąć niespodziewanej awarii na drodze?

 

Aby uniknąć takich wypadków, spróbuj zastosować się do tych kilku prostych wskazówek i wytycznych, które określają kilka ważnych rzeczy, które należy sprawdzić przed udaniem się na wycieczkę samochodową.

 

 

czytaj więcej »

JAK WYGLĄDA DZIEŃ PRACY W USŁUGACH LAWETOWANIA W GDAŃSKU? OGÓLNE INFORMACJE O USŁUDZE

Większość osób zapewne nie ma pojęcia, co pociąga za sobą życie kierowcy lawety, albo przynajmniej mogą sobie tylko wyobrazić z czym wiąże się świadczenie usług holowania w Gdańsku czy innym miejscu. Jednak większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że kierowcy tych ogromnych lawet muszą się w realizowane zadanie bardziej angażować. Wiemy o tym, ponieważ żadna ilość pieniędzy nigdy nie byłaby równa ilości wysiłku, jaki wkładają , aby dobrze wykonywać swoją pracę w imię służby jaką jest pomoc drogowa. W tym wpisie na blogu przedstawimy Ci dzień z życia kierowcy lawety holowniczej.

 

Usługi lawetą – od rana do wieczora!

 

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 6

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY