LawetaGdansk.pl

Laweta Gdańsk i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
500 624 222

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

W jakich godzinach można się do Was zgłosić po pomoc drogową?

Jesteśmy dla swoich klientów i wszystkich znajdujących się w potrzebie kierowców dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta. Można do nas dzwonić bez względu na porę dnia i nocy, bowiem jak wiadomo awarie na drodze czy wypadki zwykle mają miejsce w najmniej wygodnych momentach. My kompleksowo odpowiadamy na tę potrzebę – dlatego warto zadzwonić właśnie po nas.

Czy zapewniacie pomoc drogową również luksusowym samochodom?

Tak, nasza firma świadczy usługi również w odniesieniu do luksusowych pojazdów, dlatego bez względu na to czy chodzi o Ferrari, czy jakikolwiek inny jedyny w swoim rodzaju samochód – można po nas zadzwonić. Prosimy jednak dzwoniąc do nas z prośbą o holowanie, że o taki samochód chodzi. W ciągu kilku minut od zgłoszenia informujemy zwrotnie o przybyciu pomocy, a także podajemy szacunkowy koszt usług. Zatem każdy właściciel nawet tak wyjątkowego samochodu będzie miał pewność, że jego pojazd jest w rękach ekspertów.

Skąd mam wiedzieć, że laweta zbliżająca się do mnie jest bezpieczna i niezawodna?

Nasza firma świadczy klientom usługi pomocy drogowej od ponad wielu lat. Każdy pojazd z naszej floty pojazdów został sprawdzony i jest stale monitorowany pod kątem bezpieczeństwa i jakości, aby zapewnić jak najlepsze, profesjonalne usługi. Dodatkowo nasi Klienci mogą na życzenie dowiedzieć się dokładnie, kto będzie świadczył usługi, i będzie się z nimi kontaktować bezpośrednio.

Jak długo będę musiał czekać na pomoc?

Czas oczekiwania zależy od popytu i lokalizacji, ale możesz mieć pewność, że jeśli chodzi o usługi świadczone na terenie Gdańska nasza pomoc dotrze we wskazane miejsce znacznie szybciej niż tradycyjne firmy świadczące usługi pomocy drogowej.

Czy Wasza firma pobiera opłatę członkowską?

W przeciwieństwie do wielu firm w branży, która obecnie stała się bardzo konkurencyjna, u nas nie ma żadnych opłat członkowskich. Ceny są ustalane z góry, a klient płaci tylko kwotę faktycznej usługi. To takie proste, bez marnowania pieniędzy na zakup składek członkowskich!

W jaki sposób świadczone są wasze usługi pomocy drogowej?

To proste! Wystarczy do nas zadzwonić, powiedzieć nam coś więcej o swoim pojeździe i rodzaju usługi, która jest potrzebna, prosimy także o to, by wskazać nam lokalizację. Pilnie wyślemy pomoc bez względu na to, czy chodzi o awaryjne uruchomienie pojazdu z powodu rozładowania akumulatora samochodowego czy też chodzi o potrzebę wymianę opon, holowania lub jeszcze inny temat. Od momentu zgłoszenia można kontaktować się z wysłanym technikiem, który odpowie na wszystkie pytania. Koszt jest podawany z góry i na żądanie, więc nigdy nie płaci się u nas za to, co nie zostało ustalone.

Czym różnią się wasze usługi od konkurencyjnych?

W przeciwieństwie do tradycyjnych firm pomocy drogowej, nasza firma oferuje wydajne i przejrzyste usługi pomocy drogowej przy użyciu nowoczesnych technologii. Każdy może szybko i łatwo poprosić o pomoc drogową lub holowanie dzwoniąc pod wskazany numer. Poza tym oferujemy za nasze usługi przystępne stawki, z góry ustalane ceny i aby skorzystać nie ma wymogu członkostwa ani opłat rocznych.

Czym dokładnie jest pomoc drogowa?

Oferowana przez nas pomoc drogowa to możliwość uzyskania pomocy, gdy samochód, ciężarówka, minivan lub jakikolwiek inny pojazd utknie na drodze, ulegnie wypadkowi lub dozna usterki mechanicznej. Oferujemy również usługi lawetą Gdańsk w odpowiedzi na potrzebę pomocy drogowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
1 + 3

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY